Mazı İzolasyon 2008 yılında Ramazan MAZI tarafından Çorlu'da kuruldu. Su yalıtımı konusunda teknik bilgi ve tecrübeye ihtiyaç olan Çorlu'da bu açığı kapatmak ve hizmet verebilmek için faaliyetlere başlayan Mazı İzolasyon bu konuda başarılı çalışmalara imza attı.

Kuruluşundan bugüne çatı, ısı, su, ve yangın yalıtım malzemelerinin pazarlama satış, dağıtım ve taahhüt öncülüğünü üstlenmiş ve lider firma konumuna yükselmiştir. Mazı İzolasyon saygın ve güçlü yapısını kurulduğu günden bu güne sürdürdüğü dürüst, dinamik rekabetçi ve disiplin içerisinde çok çalışmasına borçludur. Firmamız müşteri memnuniyeti esaslı çalışmayı kendisine ilke edinmiştir.


Faaliyet Alanlarımız

  • Çatı Su Yalıtımı.
  • Teras Su Yalıtımı.
  • Temel Perde Su Yalıtımı.
  • Epoksi Zemin Kaplama.
  • Poliüretan Zemin Kaplama.
  • Endüstriyel Epoksi Zemin Kaplama.

Misyonumuz

Farklı çözümler ve hizmetler sunan firmamız tüm çeşitleri sizlere en doğru şekilde sunuyor. İstenilen özelliklere uygun olarak tasarlanmış modellerimizi yenilikçi ve dijital çağın kalitesine uygun şekilde tasarlıyoruz. Son teknolojik trend uygulamaları ve dünya standartlarında üretilmiş ürünler bünyemizde geniş yer bulmaktadır.

Vizyonumuz

Müşteri isteklerine uygun olarak tüm ürünlerin uygulama aşamaları garanti kapsamında profesyonel şekilde gerçekleşir. Alternatif en uygun çözüm önerilerini sunan firmamız en hızlı desteği sizlere ulaştırarak yaşam alanlarına ürünlerimizle değer katıyoruz. Tüm hizmetleri doğru ve teknik adımlarla sizlere ulaştırmayı amaçlıyoruz.

Firmamız geçmişten günümüze gelişen teknolojiyle birlikte hızla büyüyen ve kendini yenileyen bir firma olarak hizmet sağlıyor. Sunmuş olduğumuz tüm hizmetler ve ürünler profesyonel kalitede müşterilere sunuluyor. Uygun fiyat garantisi ile garanti kapsamında destek sağlıyoruz.

Mazı izolasyon (yalıtım) müşteri memnuniyetini kendine ilke edinerek hizmet vermektedir. Tüm hizmet ve uygulamalarımız garanti altında profesyonel ellerde hazırlanarak sizlere teslim ediliyor. Yeniliklere ve fikirlere açık teknik ekibimizle olumsuz olan veya istediğiniz her konuyu rahatça paylaşma imkânı bulabilirsiniz. Çalışma düzeni ve planlama şeklinde çalışan firmamız kurallara ve etik değerlere bağlı hizmet vermektedir. Takım ruhu ile çalışma ortamında oluşabilecek her türlü riske ve olumsuzluğa karşı tedbirli ve güvenli çalışıyoruz.


Çatı, Temel, Teras Yalıtımı

Çatı, Perde, Duvar, Su ve Rutubet İzolasyonu !